اخبار کوتاه

بازدید سرزده دادستان شهرستان خلخال و مسوول حوزه قضایی شهرستان کوثر از زندان خلخال

دادستان خلخال به همراه مسوول حوزه قضایی شهرستان کوثر بدون اعلام قبلی از زندان خلخال بازدید نمود و با زندانیان در جهت حل مشکلات قضایی آنها دیدار نمود .

در این بازدید که جعفری مسوول حوزه قضایی شهرستان کوثر دادستان خلخال را همراهی می کرد . ابتدا از اماکن مختلف زندان بالاخص واحد بهداری و انبار زندان بازدید نموده و سپس با حضور در دفتر رئیس زندان با وی در مورد رسیدگی به امورات قضایی مددجویان بحث و گفتگو نمودند.

در این نشست رئیس اداره زندان خلخال گزارشی از وضعیت زندانیان محکوم و متهم و آمار مرخصی و غیبت از مرخصی و همچنین آماری از زندانیان شهرستان های خلخال و کوثر به را به تفکیک ارائه نمود . مهدیزاده رئیس زندان گفت : « در حال حاضر دغدغه اصلی ما کاهش تعداد زندانیان در راستای عمل به سیاست کاهش جمعیت کیفری است . » رئیس زندان خلخال در این دیدار از وضعیت پروژه زندان جدید این شهرستان نیز گزارشی ارائه کرد .

دادستان خلخال و مسئول حوزه قضایی کوثر نیز هدف از حضور در زندان را شناسایی مشکلات موجود و اقدام در جهت رفع مشکلات بیان نمود .

در این بازدید تعدادی ازمددجویان با حضور در دفتر رئیس زندان با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خلخال و مسوول حوزه قضایی شهرستان کوثر به طور چهره به چهره دیدار نموده و مشکلات خود را مطرح کردند که مقامات قضایی دستورات لازم را جهت حل آنها صادر نموده و راهنمایی های لازم را به مددجویان ارایه نمودند .

دادستان خلخال و مسوول حوزه قضایی کوثر سپس به همراه رئیس زندان از اماکن ، محوطه ، تاسیسات و تجهیزات ساختمان زندان جدید بازدید کردند .

دادستان خلخال از پیشرفت سریع در تکمیل و تجهیز ساختمان  جدید ابراز خرسندی نمود وگفت : « امیدوارم به زودی زندان خلخال به ساختمان جدید منتقل و بسیاری از مشکلات ناشی از کمبود فضا و برنامه های اشتغال و اصلاح و تربیت زندانیان در این مکان جدید حل شود . »

بازدید دادستان خلخال و رئیس حوزه قضایی کوثر از زندان خلخال

بازدید دادستان خلخال و رئیس حوزه قضایی کوثر از زندان خلخال

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*