اخبار کوتاه

بازدید رئیس دادگستری شهرستان مشگین شهر از کارگاه آموزشی مهارت های اخلاقی و سبک زندگی ویژه خانواده زندانیان

در تداوم طرح کاهش آسیب های اجتماعی کارگاه های آموزشی مهارت های اخلاقی و سبک زندگی برای خانواده های مددجویان زندان مشگین شهر د رمحیطی مناسب و با حضور اساتید برجسته دانشگاه برگزار شد .   ‏

این طرح که سومین سال اجرای آن در سطح کشور و به تبع آن زندانها را سپری می کند با همکاری دفتر امور اجتماعی استانداری ، دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، اداره کل زندان های استان ، انجمن حمایت زندانیان مرکز استان و انجمن هایحمایت زندانیان شهرستان های مجری برگزار می گردد .

 رحیم نیا ، رئیس دادگستری شهرستان مشگین شهر که به جهت اطلاع از کیفیت و نحوه برگزاری کلاسهای آموزشی در محل برگزاری حضور یافته بود ضمن تقدیر از دست اندر کاران برگزاری این کارگاهها طی سخنانی در جمع خانواده های شرکت کننده در آموزش گفت : « آموزش مهارت های اخلاقی و سبک زندگی خانواده های زندانیان ضرورت فرهنگی و راهکاری در جهت کاهش آسیب های اجتماعی است.  این کارگاهها باید استمرار یابد و نتیجه آن باید سنجش شود . » 

رئیس دادگستری شهرستان مشگین شهر که از مهمانان ویژه این کارگاه آموزشی بود با ابراز خوشحالی از حسن برگزاری این کارگاه ها افزود: «  برگزاری چنین جلساتی را از ضروریات برنامه های فرهنگی در راستای کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در جامعه است که فقط مختص خانواده های زندانیان نیست و در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب با کمک برخی دستگاهها در جاهای مختلف اجرای می شود که جای تقدیر دارد . »  وی اجرای این برنامه برای خانواده های زندانیان را با توجه به شرایط آسیب پذیری آنها جز اولویت ها برشمرد و از مجریبان برنامه تقدیر نمود . 

گفتنی است که کارگاه آموزش مهارت های اخلاقی و سبک زندگی با شرکت ۴۰ نفر از همسران و فرزندان مددجویان زندان مشگین شهر بر اساس شیوه نامه و محتوای آموزشی با هماهنگی اداره زندان مشگین شهر و به همت انجمن حمایت زندانیان در محل کانون فرهنگی نرجس این شهرستان برگزار گردید. در پایان این کارگاه آموزشی از محل درآمدهای انجمن حمایت شهرستان مشگین شهر بسته های حمایتی به خانواده های مددجویان اعطا شد.

بازدید و سخنرانی رئیس دادگستری شهرستان مشگین شهر در کارگاه کاهش آسیب های اجتماعی خانواده های زندانیان

بازدید و سخنرانی رئیس دادگستری شهرستان مشگین شهر در کارگاه کاهش آسیب های اجتماعی خانواده های زندانیان

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*