اخبار کوتاه

بازدید دادستان دادسرای نظامی اردبیل از بند نظامی زندان مرکزی اردبیل

دادستان دادسرای نظامی استان اردبیل طی یک بازدید ۲ ساعته از بند نظامی زندان اردبیل به صورت چهره به چهره با زندانیان این بند دیدار نمود. وی در بازدید از اندرزگاه نظامی زندان اردبیل ضمن رسیدگی به مشکلات زندانیان این بند دستورات لازم را در جهت حل مسایل و مشکلات قضایی آنها صادر نمود.  

قریشی دادستان دادسرای نظامی استان پس از دیدار فرد به فرد با زندانیان این بند و مصاحبه کاری با تک تک آنها ، در جمع  همه مددجویان این بند حضور یافت و برای رسیدگی و حل مشکلات آنها قول مساعد داد و گفت: « ما پس از شنیدن صحبت های شما و بررسی پرونده ها در کمترین فرصت به پرونده ها رسیدگی خواهیم نمود و زندانیان تحت قرار در کمترین زمان ممکن پرونده اشان به نتیجه خواهد رسید. »

وی از اهتمام مدیریت و کارکنان زندان در رسیدگی به امورات اندرزگاه نظامی و وضعیت مطلوب این بند تقدیر نمود.

در این بازدید سربازجدا مدیر زندان اردبیل با اشاره به حضور مستمر دادستان و قضات دادسرای نظامی در زندان برای کاهش جمعیت کیفری در این اندرزگاه تقدیر نمود و گفت : « زندان اردبیل در قبال همه محکومین به یک اندازه رسیدگی می کند و فرقی ندارد که محکوم از اندرزگاه عمومی باشد یا نظامی ، همه آنها شهروندان این شهر و همشهری های ما هستند و ما در قبال آموزش ، اجرای یکسان برنامه های اصلاحی و تربیتی ، رفاه و سلامت آنها مسوول هستیم . »

 

دیدار دادستان نظامی استان اردبیل با زندانیان اندرزگاه نظامی زندان مرکزی اردبیل

دیدار دادستان نظامی استان اردبیل با زندانیان اندرزگاه نظامی زندان مرکزی اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*