اخبار کوتاه

بازدید بازرسان دبیرخانه حقوق شهروندی قوه قضائیه از کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه اردبیل

بازرسان حقوق شهروندی قوه قضائیه اجرای مطلوب قوانین حقوق شهروندی و برنامه های اصلاحی و تربیتی در کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل را  تائید کردند.

با حضور سه تن از بازرسان دبیرخانه حقوق شهروندی قوه قضائیه بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت اردبیل مورد بازدید و بررسی قرار گرفت .

در این بازدید بازرسان اعزامی از دبیرخانه حقوق شهروندی قوه قضائیه علاوه بر بازدید از اماکن و بررسی عملکرد این دو مرکز  با مددجویان بازداشتگاه مرکزی و کانون اصلاح و تربیت به صورت چهره به چهره دیدار  نمودند.

حشمتی ، رازقندی و مداح  سه نفر از اعضای هیئات بازرسی اعزامی از دبیرخانه حقوق شهروندی مرکز، در پایان این بازرسی در دفتر یاداشت کانون اصلاح و تربیت ضمن اشاره به باررسی کامل از این مراکز اظهار داشتند: « از کانون اصلاح و تربیت  اردبیل بازرسی بعمل آمد. به نظر محل مناسبی برای نگهداری و تربیت اطفال و نوجوانان بزهکار فراهم آمده. اقدامات فرهنگی مناسبی صورت گرفته و می گیرد. امکانات ورزشی خوبی در اختیار دارند. مسئولان مربوطه زحمات زیادی کشیده اند. » گفتنی است که بازرسان اعزامی از قوه قضائیه وضعیت اجرای حقوق شهروندی در بازداشتگاه مرکزی اردبیل را نیز مطلوب توصیف نموده و از مدیریت زندانهای استان تقدیر نمودند.

 

دیدار بازرسان دبیرخانه حقوق شهروندی قوه قضائیه از کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل

دیدار بازرسان دبیرخانه حقوق شهروندی قوه قضائیه از کانون اصلاح و تربیت و بازداشتگاه مرکزی اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*