اخبار کوتاه

امام جمعه اردبیل : زمینه آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در اردبیل فراهم شود

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: انتظار می‌رود با مشارکت خیران، مردم، ستاد دیه و مسئولان زمینه آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در اردبیل فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی بعد از ظهر دیروز در دیدار با اعضای ستاد دیه استان اردبیل اظهار داشت:  انتظار می‌رود با مشارکت خیران، مردم، ستاد دیه و مسئولان زمینه آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در اردبیل فراهم شود چرا که بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌برند که این امر آسیب‌های اجتماعی زیادی را به دنبال دارد.

وی افزود: فرزندان زندانیان که والدیشان به دلیل مشکلات اقتصادی در زندان به سر می‌برند نیازمند مهر و محبت هستند و باید زمینه‌ای فراهم شود تا در این روزهای مبارک در کنار خانواده خود باشند.

عاملی با بیان این که نبود والدین در کنار فرزندان سبب افزایش آسیبهای اجتماعی می‌شود گفت: انتظار می‌رود امسال زمینه‌ای فراهم  شود تا بستر آزادسازی جرائم غیرعمد را فراهم کنیم که خوشبختانه با مشارکت خیران و ستاد دیه اقدامات مناسبی انجام یافته است.

وی تصریح کرد: جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد بسیار خوب است که انتظار می‌رود خیران و افرادی که می‌توانند به این امر مهم کمک کنند در این جشن حضور یابند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: بنده اگر در مسئولیت اجرایی نبودم بی‌شک در ستاد دیه برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک می کردم چرا که این  امر ثواب و اجر بسیاری دارد.

عاملی افزود: جلساتی را نیز برای ائمه جمعه شهرستان خواهیم داشت تا بتوانیم زمینه فرهنگ‌سازی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم کنیم.

وی گفت: انتظار می‌رود با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و واحدهای تولیدی گام بزرگی در حوزه اشتغال استان ایجاد شود که با پویایی اقتصاد و اشتغال ورود افراد به دلیل مشکلات اقتصادی به زندان نداشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: خوشبختانه استاندار اردبیل در جذب سرمایه‌گذاری و شغل اقدامات خوبی انجام داده و انتظار می‌رود امسال گام بزرگی در پویایی اقتصاد و اشتغال استان برداشته شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*