اخبار کوتاه

اشتغال۱۶ نفر از مددجویان زندان گرمی در باغات میوه این شهرستان

 به گزارش روابط عمومی زندان گرمی با اعزام ۱۶نفر از مددجویان این زندان برداش

محصولات درختی بهاره در یکی از  بزرگترین باغات این شهرستان آغاز شده است .

ناصری رئیس زندان با بیان اینکه انجمن حمایت زندانیان شهرستان چند سالی است که با انعقادتفاهم نامه در جهت رشد و شکوفایی اشتغال و ایجاد درآمد پایدار و توانمندسازی زندانیان گام بر می دارد گفت : « این مددجویان تا شهریور ماه سال جاری در مزارع  و باغات مجتمع کشاورزی گلستان هادی مغان ، به برداشت آلوچه ، شلیل ، انار ، گیلاس ، گوجه فرنگی وآلبالو مشغول و حقوق و دستمزد آنان بصورت هفتگی پرداخت می شود.  »

حجت الاسلام قلی یان مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان گرمی نیز گفت: « انجمن حمایت زندانیان گرمی در جهت اشتغال زایی و مهارت آموزی  مددجویان در طی سال های اخیر طرح ها و حرکت های خوبی را آغاز نموده است . سعی ما در کنار حمایت از خانواده زندانیان نیازمند ایجاد بستر اشتغال برای خود زندانیان می باشد تا از این طریق کمک معیشت زندگی خویش باشند و نیازی به حمایت های انجمن و دیگر نهاد ها پیدا نکنند . »

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرستان گرمی افزود : « تلاش می کنیم قبل از ایجاد زمینه اشتغال ، برای پایدار ماندن آن بستر مهارت آموزی و کانالیزه کردن استعداد های مهارتی زندانیان را فراهم کنیم . به این منظور ۲ نفر از مربیان مجرب شهرستان وظیفه حرفه آموزی زندانیان در رشته های کارآفرینی و کارگر ساختمانی را به عهده دارند و انجمن حمایت زندانیان بانی برگزاری این کلاس ها می باشد . »

گفتنی است که اخیراً انجمن حمایت زندانیان با استفاده از زندانیانی که مهارت کشاورزی داشتند اقدام به کاشت ، داشت و برداشت سیر در یکی از زمین های کشاورزی شهرستان نمود. 

 

اشتغال زندانیان زندان شهرستان گرمی در باغات میوه

اشتغال زندانیان زندان شهرستان گرمی در باغات میوه

اشتغال زندانیان زندان شهرستان گرمی در باغات میوه

اشتغال زندانیان زندان شهرستان گرمی در باغات میوه

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*