اخبار کوتاه

استقبال از مسابقات کتابخوانی در زندان گرمی

در پی برگزاری مسابقه كتابخواني از سيره و زندگاني حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) در زندان گرمی ۹۸ نفر از زندانیان و سربازان در این مسابقه شرکت نمودند .
به گزارش روابط عمومي اداره زندان گرمی ، به منظور ایجاد انگیزه جهت استمرار و تدام فعالیت های معنوی بویژه آشنايي با سيره و زندگاني اهل بيت (ع) با شرکت ۹۸ نفر از مددجویان و پرسنل وظيفه مسابقه كتابخواني از سيره و زندگاني حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) در زندان گرمی برگزار گردید .
در مراسم آغازین این مسابقه ، ناصري رئيس اداره زندان گرمي ، با بیان اینکه سرانه کتابخوانی در زندانها مانند سایر اقشار جامعه کم است خواستار تقویت مطالعه و استفاده بهینه مددجویان از وقت در زندان شد و گفت : « به بهانه های مختلف با برگزاری مسابقات و تشویق کتابخوان ها باید کتاب را وارد زندگیمان کنیم . اگر کتاب خوب وارد زندگی ما شود بی شک مسیر اندیشه و زندگی نیز تغییر پیدا کرده و به سمت و سوی مثبت گرایش پیدا خواهد کرد »
رئیس زندان گرمی از دهه کرامت بعنوان دهه امام رضا علیه السلام یاد کرد و گفت : « یکی از شاخص هایی که امام هشتم به آن معروف است علم آن حضرت می باشد ایشان به علوم مختلف و کتب ادیان مختلف مسلط بود . کتابخوانی هم از سیره حضرات معصومین می باشد و بر ما است که از این سیره نیز پیروی کنیم . »
گفتنی است در پایان این مسابقه کتابخوانی از نفرات برتر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*