اخبار کوتاه

اردوی فرهنگی و تفریحی کارکنان و سربازان زندان های مشگین شهر و خلخال در دل طبیعت بکر منطقه برگزار شد

کارکنان و سربازان زندان مشگین شهر به اردو رفتند

به گزارش روابط عمومی زندان مشگین شهر ، جمعی از کارکنان و سربازان یگان حفاظت با حضور خسروی سرپرست زندان مشگین شهر در اردوی تفریحی نیم روزه با هدف ارتقای روحیه خدمتی و ایجاد نشاط و پویایی شرکت نمودند. مقصد این اردو مناطق بکر و طبیعی کپز واقع در ۱۶ کیلومتری مشگین شهر بوده و برنامه پیاده روی و ارتقای عملکرد خدمتی سربازان با هدف آمادگی بیشتر جسمانی از ویژگی های این اردو بود.
خسروی ، سرپرست زندان مشگین شهر ضمن تاکید بر برنامه ریزی های بیشتر گفتند: یکی از وظایف فرماندهی یگان حفاظت و متولیان فرهنگی ، سرمایه گذاری روی سربازان وظیفه بعنوان نیروی انسانی جوان در سازمان در بعدهای مختلف برنامه های مدون و کاهش آسیب است که نقش بسزایی در سالم سازی مجموعه و ارتقای ضریب امنیتی زندان ایفا می نماید.
اردوی کارکنان و سربازان زندان مشگین شهر در منطقه سیاحتی کپز

اردوی کارکنان و سربازان زندان مشگین شهر در منطقه سیاحتی کپز

اردوی تفریحی ورزشی در زندان خلخال

 

همچنین با هدف تقویت روحیه کارکنان و ایجاد نشاط برای انجام خدمات مطلوب اداری و استفاده از طبیعت خدادادی و سرسبز شهرستان خلخال در فصل بهار و ماه باطراوت اردیبهشت اردوی ورزشی تفریحی کارکنان این زندان در طبیعت این شهرستان برگزار شد.
در این اردوی یک روزه که با همکاری و هماهنگی هیئت کشتی خلخال انجام شد،  رئیس اداره زندان خلخال و تعدادی از کارکنان به همراه گروهی از ورزشکاران شهرستان خلخال در روستای اسبو از توابع بخش شاهرود و آبشار نره گر حضور پیدا کردند.
آبشار نره گر منطقه ای با صفا و دارای مناظر طبیعی بکر و زیبا در روستایی خوش آب و هوا ، سیاحتی و مذهبی در بخش شاهرود خلخال واقع است و سالانه هزاران نفر بویژه در فصل بهار از این منطقه بازدید می کنند .
حضورکارکنان زندان به همراه ورزشکاران باعث ایجاد نشاط در جمع حاضر در اردو گردید. به گفته رئیس زندان خلخال این اردوها تا شروع فصل سرما و بعد از ماه مبارمک رمضان به صورت ماهیانه برای سربازان و کارکنان برگزار خواهد شد.
اردوی کارکنان زندان خلخال در منطقه سیاحتی آبشار نره گر

اردوی کارکنان زندان خلخال در منطقه سیاحتی آبشار نره گر

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*