اخبار کوتاه

اردوی فرهنگی و تفریحی کارکنان و سربازان زندان های مشگین شهر و خلخال در دل طبیعت بکر منطقه برگزار شد

کارکنان و سربازان زندان مشگین شهر به اردو رفتند

به گزارش روابط عمومی زندان مشگین شهر ، جمعی از کارکنان و سربازان یگان حفاظت با حضور خسروی سرپرست زندان مشگین شهر در اردوی تفریحی نیم روزه با هدف ارتقای روحیه خدمتی و ایجاد نشاط و پویایی شرکت نمودند. مقصد این اردو مناطق بکر و طبیعی کپز واقع در ۱۶ کیلومتری مشگین شهر بوده و برنامه پیاده روی و ارتقای عملکرد خدمتی سربازان با هدف آمادگی بیشتر جسمانی از ویژگی های این اردو بود.
خسروی ، سرپرست زندان مشگین شهر ضمن تاکید بر برنامه ریزی های بیشتر گفتند: یکی از وظایف فرماندهی یگان حفاظت و متولیان فرهنگی ، سرمایه گذاری روی سربازان وظیفه بعنوان نیروی انسانی جوان در سازمان در بعدهای مختلف برنامه های مدون و کاهش آسیب است که نقش بسزایی در سالم سازی مجموعه و ارتقای ضریب امنیتی زندان ایفا می نماید.
اردوی کارکنان و سربازان زندان مشگین شهر در منطقه سیاحتی کپز

اردوی کارکنان و سربازان زندان مشگین شهر در منطقه سیاحتی کپز

اردوی تفریحی ورزشی در زندان خلخال

 

همچنین با هدف تقویت روحیه کارکنان و ایجاد نشاط برای انجام خدمات مطلوب اداری و استفاده از طبیعت خدادادی و سرسبز شهرستان خلخال در فصل بهار و ماه باطراوت اردیبهشت اردوی ورزشی تفریحی کارکنان این زندان در طبیعت این شهرستان برگزار شد.
در این اردوی یک روزه که با همکاری و هماهنگی هیئت کشتی خلخال انجام شد،  رئیس اداره زندان خلخال و تعدادی از کارکنان به همراه گروهی از ورزشکاران شهرستان خلخال در روستای اسبو از توابع بخش شاهرود و آبشار نره گر حضور پیدا کردند.
آبشار نره گر منطقه ای با صفا و دارای مناظر طبیعی بکر و زیبا در روستایی خوش آب و هوا ، سیاحتی و مذهبی در بخش شاهرود خلخال واقع است و سالانه هزاران نفر بویژه در فصل بهار از این منطقه بازدید می کنند .
حضورکارکنان زندان به همراه ورزشکاران باعث ایجاد نشاط در جمع حاضر در اردو گردید. به گفته رئیس زندان خلخال این اردوها تا شروع فصل سرما و بعد از ماه مبارمک رمضان به صورت ماهیانه برای سربازان و کارکنان برگزار خواهد شد.
اردوی کارکنان زندان خلخال در منطقه سیاحتی آبشار نره گر

اردوی کارکنان زندان خلخال در منطقه سیاحتی آبشار نره گر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*