اخبار کوتاه

اداره کل زندان های استان اردبیل بعنوان دستگاه برتر در ترویج فریضه معنوی امر به معروف و نهی از منکر مورد تقدیر قرار گرفت

اداره کل زندانهای استان اردبیل مقام دستگاه برتر در بین دستگاه های اجرایی استان درحوزه اقدامات عملی موثر برای ترویج فرهنگ معنوی امر به معروف و نهی از منکر را به خود اختصاص داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان اردبیل در همایش تجلیل از دستگاه های برتر فعال در زمینه ترویج فرهنگ معنوی امر به معروف و نهی از منکر در ارزیابی سال ۱۳۹۷ اداره کل زندانهای استان اردبیل به لحاظ اجرای برنامه های ابلاغی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بعنوان دستگاه برتر مورد تجلیل قرار گرفت .

مدیرکل زندانهای استان اردبیل در تشریح این دست آورد با اشاره به این نکته که طبق فرمایش مقام معظم رهبری امر به معروف و نهی از منکر یک واجب حتمی است و مسئولان وظیفه اشان در باب امر به معروف و نهی از منکر سنگین تر است گفت : « ما در مجموعه خود  کلیه فعالیت هایمان بر محور اصلاح و تربیت است و به مساله مهم امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک روش تربیتی دقیق و صیح نگاه می کنیم و فراتر از وظیفه اداری و سازمانی بلکه بعنوان یک فریضه واجب به آن می نگریم . »

به گفته فتحی اگر دستگاهی بتواند فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر را در درون سیستم خود حاکم کند بسیاری از مشکلات آن سیستم و دستگاه به خودی خود حل می شود . در اینگونه اداره ای  خدای نکرده رشا و ارتشا ، کم کاری ، سستی ، کار ارباب رجوع را به تاخیر انداختن و بی نظمی جایی نخواهد داشت . »

لوح تقدیر دستگاه برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر

لوح تقدیر دستگاه برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر

دریافت لوح تقدیر توسط فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل

دریافت لوح تقدیر توسط فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*