اخبار کوتاه

اداره کل زندان های استان اردبیل برای هفتمین سال متوالی از سوی ستاد اقامه نماز استان بعنوان دستگاه برتر شناخته شد

در ارزیابی سالیانه دستگاه های دولتی از سوی ستاد اقامه نماز استان اردبیل ، اداره کل زندان های استان با کسب امتیاز کامل بعنوان دستگاه برتر ( شایسته تقدیر ویژه ) شناخته و تجلیل شد .

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل در گفتگوی سایت اطلاع رسانی اداره کل زندانها با وی ضمن اعلام خبر این موفقیت گفت : « اینکه هفت سال متوالی دستگاهی در ارزیابی بسیار موشکافانه و سختگیرانه ستاد اقامه نماز استان در زمره دستگاه های برتر و شایسته تقدیر ویژه قرار بگیرد آسان نیست . این امر در اعتقاد و باور قلبی کارکنان زندان های استان به نماز و حکمت واسعه آن ریشه دارد . »

مدیرکل زندان های استان اردبیل با اشاره به لزوم ترویج و گسترش نماز در ادارات و سطح جامعه افزود : « اداره ی که کارکنان آن نمازی باشند ، یقیناً در انجام امورات محوله قصور عمدی نمی کنند . زیرا یکی از حکمت های بزرگ نماز بازدارندگی از منکر است . »

وی ضمن تقدیر از اعضای ستاد اقامه نماز زندان های استان و ستاد اداره کل ؛ تلاش های کارکنان بخش فرهنگی و تربیتی زندان ها برای اقامه نمازهای یومیّه در زندانها به صورت جماعت و آموزش نماز به زندانیان و سربازان را قابل تقدیر دانست و از روحانیون شاغل در زندان ها که زحمت اصلی آموزش و ترویج فرهنگ نماز جماعت بر دوش آنهاست تجلیل کرد. »

 

 لوح تقدیر انتخاب اداره کل زندان های استان بعنوان دستگاه برتر در امر ترویج فرهنگ نماز

لوح تقدیر انتخاب اداره کل زندان های استان بعنوان دستگاه برتر در امر ترویج فرهنگ نماز 

نماز جماعت کارکنان اداره کل زندان های استان اردبیل

نماز جماعت کارکنان اداره کل زندان های استان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*