اخبار کوتاه

آزادسازی ۸ زندانی محکوم مالی توسط یک بانوی خیّر اردبیلی از زندان

یک بانوی سالخورده خیّر اردبیلی با حضور در زندان مرکزی ۸ زندانی محکوم مالی را از حبس نجات بخشید .  

با حضور یک بانوی خیّر اردبیلی در زندان مرکزی و فراخوانی شکات ۸ تن از زندانیان محکومین مالی غیر کلاهبرداری توسط واحد مددکاری زندان و گذشت بخشی از دین محکومان و پرداخت باقی مانده بدهی توسط این بانوی خیّر ، این زندانیان طعم شیرین آزادی و بازگشت به آغوش خانواده را چشیدند .  

این بانوی نیکوکار اردبیلی که نخواست نامش فاش گردد  دلیل اهدای مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال برای آزادی این ۸ زندانی محکوم مالی را جلب رضایت خدای متعال و شادمانی خانواده های زندانیان در ایام سخت شیوع کرونا در سطح جامعه برشمرد و افزود : در این روز ها که ویروس کرونا بر مشکلات اقتصادی مردم خصوصاً اقشار کم درآمد  افزوده است تنها حضور سرپرست و نان آورخانواده می باشد که می تواند بار مشکلات زندگی را بکاهد .

 وی اظهار امید واری کرد کسانی که تمکن مالی دارند با کمک به آزادی زندانیان جرایم عمد باعث خشنودی خانواده و فرزندان این زندانیان و نجات این خانواده ها از آسیب های اجتماعی شوند .

سرباز جدا مدیر زندان مرکزی اردبیل ضمن تقدیر از حرکت خدا پسندانه این بانوی نیکوکار اردبیلی گفت : در سه ماهه اول سالجاری تعداد ۲۴ نفر از محکومان جرایم غیر عمد و مالی با کمک خیّرین از زندان آزاد شده اند . انتهای پیام ./ 

سرباز جدا مدیر زندان مرکزی اردبیل

سرباز جدا مدیر زندان مرکزی اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*